×

Jakich błędów unikać robiąc zdjęcie?

portal dla singli

Jak powinno wyglądać atrakcyjne zdjęcie profilowe na portal dla singli?? W tym artykule poruszę najważniejszą kwestię z którą boryka się szczególnie męska część społeczności. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez pewną zagraniczną instytucję, ponad 80% zdjęć umieszczanych przez mężczyzn to według kobiet zdjęcia nie atrakcyjne... na czym polega problem? Większość mężczyzn eksponuje NIEWŁAŚCIWE atuty, przez to nie trafia w oczekiwania kobiet. A więc... ?

Na czym powinienem się skupić?

Podstawową kwestią na której powinieneś się skupić, to przekazanie wszelkich atutów Twojej osobowości na zdjęciu. Na portalu dla singli to najwaniejsza kwestia... Pokaż że jesteś pozytywnie nastawioną osobą, skup się na Twojej mimice twarzy, na mowie ciała... i pamiętaj o uśmiechu. Uśmiech czyni cuda, a wiadomo nie od dziś że nikt nie lubi ponuraków. Jeśli będziesz w stanie przekazać w pozytywny sposób wszystkie te cechy, to osoba oglądająca Twój profil napewno to dostrzeże i będzie wiedziała że ma okazję poznać kogoś, z kim nie będzie się nudzić na spotkaniu.

Jak się ubrać?

W takich miejscach jak portal dla singli ubiór odgrywa kluczową rolę ponieważ tworzy wizerunek Twojej osoby jaką kreujesz w oczach osoby którą chcesz poznać... Twoje ubranie musi być dopasowane do Twojej sylwetki, schludne, wyprasowane. Załóż ładną koszulę, dzięki temu podkreślisz swoją elegancję ( workowate koszule, rozciagniete i sprane t-shirty odpadają ).

Gdzie zrobić swoje zdjęcie?

Jeśli chcesz aby zdjęcie było profesjonalne, to warto zrobić sobie sesję zdjęciową u fotografa. W przypadku gdy nie chcesz iść do fotografa, możesz zrobić coś w własnym zakresie. Żeby zdjęcie było ciekawe, skup się na tym aby pokazać na zdjęciu swój styl życia.

Jeśli uprawiasz jakiś sport np. grasz w piłkę, koszykówkę, tenisa, biegasz czy też spędzasz czas na ściance wspinaczkowej lub jakikolwiek inny aktywny tryb życia... pokaż to na zdjęciu. Jest masę różnych ciekawych sytuacji w naszym życiu, warto pokazać to innymi. Jeśli jednak nigdzie nie wychodzisz, to w ostateczności zdjęcie może być zrobione w domu, ale musi trzymać odpowiedni poziom. Jeśli będzie zrobione na brzydkiej obdrapanej ścianie, dookoła będzie bałagan a Ty siedzisz na kanapie w starym rozciągniętym t-shircie, z butelką piwa w ręku i pilotem... no to niestety, ale jakie zdjęcie takie efekty... zapomnij o tym że ktokolwiek się Tobą zainteresuje.

Na co jeszcze uważać robiąc zdjęcie?

Kolejnym częstym błędem popełnianym przez mężczyzn jest to że robią sobie zdjęcia trzymając aparat w ręku ( tzw. "selfie" ), coś takiego stanowczo odpada. Jeśli masz w domu statyw, to użyj go by zrobić zdjęcie, jeśli nie to skorzystaj z pomocy brata, siostry lub kogoś ze znajomych. Koniecznie zrób sobie kilka zdjęć i wybierz najlepsze... jeśli wstawisz kilka zdjęć z których kilka będzie dobrych, a jedno beznadziejne... to pamiętaj że będziesz oceniany na podstawie Twojego najgorszego zdjęcia, także warto się do tego przyłożyć jeśli chcesz mieć efekty. Pamiętaj o tym że zdjęcie jest Twoją wizytówką.